Scroll to top
sk

Stavebná činnosť

Ponúkame kompletné rekonštrukcie bytov, domov, stierky, minerálne omietky, obklady dlažby, sadrokartón, zateplenie budov, strojové omietky, búracie práce, výškové práce, opravy komínov, maľovanie.U bytových jadier a kúpelní komplet realizácia s vodou a elektroinštaláciou. Pokládka podláh, montáž a skladanie nábytku.

​ Kúpeľňa je vždy vecou vkusu a zaužívaných návykov. Moderné kúpeľne dýchajú minimalizmom a hladkými plochami – čo však neznamená, že musia byť chladné a neosobné. Dôležitá je v tomto prípade práca s materiálmi a svetlom. Drevo, sklo, kov a keramika nakombinované v správnom pomere vytvárajú harmonický súlad. Doplnenie vhodného osvetlenia a doplnkov môže z každej kúpeľne spraviť oázu pokoja.

Obklad a dlažba do kuchyne je vhodným účelovým a dizajnovým vylepšením Vašej kuchyne. Kuchynská dlažba, ako aj kuchynský obklad a kuchynská mozaika je v rôznom formáte, farbe a dizajnovom prevedení.  Veľkoformátové obklady vhodné hlavne do moderných kuchýň, lesklé obklady, matné obklady, ale aj iné klasické kachličky do kuchyne v rozmere 10×10. Pre klasický kuchynský obklad je typický kuchynský dekor s motívom šálok, kanvíc, ovocia.

Nie vždy je potrebné  robiť v rámci domu či bytu veľké úpravy. Niekedy sa dá želaný efekt dosiahnuť aj malými zmenami. Sadrokartón pomôže zaujímavo dotvoriť interiér len s malými finančnými nákladmi. Môžu sa s jeho pomocou vytvoriť rôzne  priečky, znížené stropy, a dokonca aj rôzne oblúkové tvary. Používa sa nielen v novostavbách, ale aj pri menšej rekonštrukcii a dokáže zabezpečiť aj tepelno- a zvukovo-izolačné nároky. Poradíme vám, ako najvýhodnejšie využiť sadrokartón vo vašej domácnosti.  V prípade, že zveríte montáž sadrokartónu práve nám, zabezpečíme všetko profesionálne a za výbornú cenu.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.